ТОВ "ВІЛЄС"

Тротуарна плитка від ТОВ «ВІЛЄС» - зробіть по-справжньому правильний вибір!

У людини з народження закладена любов до краси, комфорту і затишку. Тому очевидно прагнення кожного до благоустрою свого будинку, присадибної ділянки і навіть цілого міста. Сучасні міські тротуари і доріжки приватних володінь неможливо уявити без акуратно викладеною тротуарної плитки. Вона є справжнісінькою візитною карткою міста або присадибної ділянки, адже всі люди без винятку дивляться собі під ноги.

Тротуарна плитка - де придбати в Україні

Якщо Ви ставите питанням, де краще купити тротуарну плитку в Україні, ми - до Ваших послуг! ТОВ «ВІЛЄС» пропонує гідну і високоякісну бетонну тротуарну плитку, купивши яку, Вам ні разу не доведеться пошкодувати про свій вибір. Наш інтернет-магазин тротуарної плитки гарантує високу якість своїх виробів і доставку в будь-яку точку України.

Чому Вам варто зупинити свій вибір на нашому магазині тротуарної плитки

  1. Інноваційна технологія виготовлення. Ретельно вивчивши світовий досвід виробництва тротуарної плитки, наші фахівці розробили унікальну технологію отримання окатишного надщільного замісу, яка дозволяє створювати вироби, які не мають аналогів за своїми якісними характеристиками.

  2. Висока міцність і довголіття продукції. Продукція нашої компанії має високі показники міцності і надійності. Будьте впевнені - чергова зима і постійний вплив важких предметів не позначаться на зовнішньому вигляді Вашої плитки.

  3. Натуральність. При виробництві тротуарної плитки ми використовуємо тільки натуральні природні матеріали.

  4. Багатий асортимент. Наша компанія надає широкий вибір виробів на будь-який смак.

  5. Зручність доставки. У нас передбачені різні варіанти доставки, серед яких Ви без сумніву виберете відповідний для Вас.

Тротуарна плитка - скільки коштує

Нашу продукцію не можна назвати однією з дешевих. Але ж на якості не можна економити. Купуючи дешевші аналоги, завжди є ймовірність отримати продукцію низької якості, яка виявиться недовговічною і буде коштувати Вам додаткових витрат і поганого настрою. Крім того при покупці тротуарної плитки через інтернет, ми пропонуємо гнучку систему знижок, яка Вам обов'язково сподобається.

Накриття на паркани і стовпи - товари від компанії «ВІЛЄС»

Поряд з тротуарною плиткою, наша компанія пропонує Вам також придбати парканні ковпаки. Якість і різноманітність бетонних ковпаків на паркан від нашого виробника порадує навіть найвибагливішого покупця. Ознайомтеся з різними варіантами бетонних кришок на паркан в нашому каталозі і зробіть свій вибір.

Якщо Ви вирішили перетворити свою ділянку, не пошкодуйте свого часу, вивчіть нашу продукцію і все її переваги. Не економте на якості свого життя! Вибирайте міцність і довговічність разом з бетонними виробами ТОВ «ВІЛЄС»!

Компанія «ВІЛЄС» гарантує вам якість №1 в

Україні

Кращі - вибирають краще!

Акції
Нам 11 років – вам 11 % знижка! Компанія ВІЛЄС святкує свій одинадцятий день народження 14 червня 2018 року...
Подробнее
13 червня 2018 17:36:00
Всі Акції
Новини
  Прогулянка по красивому саду або парку – одне з улюблених задоволень і способів відпочинку від повсякденних ...
Подробнее
01 квітня 2018 22:53:25
  Приступаючи до благоустрою присадибної території, кожен власник садиби задає собі питання: яку тротуарну пли...
Подробнее
01 квітня 2018 22:43:06
  Довговічність і привабливість доріжок на ділянці залежить не тільки від якості самої плитки, але й від дотри...
Подробнее
26 березня 2018 01:49:03
Всі Новини