Про компанію

Компанія ВІЛЄС була заснована в 2007 році. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво високоякісних декоративних виробів з бетону, в тому числі накриттів на паркани і тротуарної плитки.

Ретельно вивчивши досвід провідних світових виробників декоративного бетону, фахівцями нашого підприємства була розроблена своя, не маюча аналогів, інноваційна технологія виробництва, що дозволяє виробляти продукцію найвищої якості. Вона за всіма показниками значно перевищує вимоги ГОСТів (наприклад, клас бетону В35 - В40, а не В22,5 за ДСТУ), не кажучи про продукцію деяких недобросовісних виробників, які заради економії допускають грубе порушення технології та виробляють продукцію завідомо низької якості. В процесі роботи в технологічний процес постійно вносяться удосконалення, що дозволяють підвищувати якість продукції. Постійно розширюється асортимент і кольорова гамма.

Наша продукція знаходиться у вищій ціновій категорії. Але давайте подивимося, яка бруківка лежить на вулицях наших міст, які кришки стовпів на наших заборах - вже через п'ять, а якщо пощастить з виробником, через десять, максимум п'ятнадцять (якщо лежить у дворі) років вони вимагають заміни. Але ж витрати на заміну тієї - ж тротуарної плитки незрівнянно вище її вартості. Може, має сенс заплатити трохи дорожче (а подорожчання тротуарної плитки в два рази збільшують всі витрати на тротуар всього на 20 -30%) і отримати продукт більш довговічний, більш красивий і з більш яскравими і вишуканими кольорами? Наша продукція прослужить Вам на радість в два-три рази довше виробів з багатьох натуральних матеріалів і більшості інших виробників на території України.

Саме тому ми гарантуємо якість № 1 в Україні.