Галерея

            Всі ми маємо можливість спостерігати на вулицях міст різноманітність рішень в області дизайну тротуарної плитки. У галереї нашого сайту представлено безліч різновидів тротуарної плитки, кришок на стовпи і паркани та інших видів продукції. Накопичений нами досвід дозволяє створювати вироби найвищої якості.

            Плитка тротуарна декор представлена в широкому розмаїтті колірного виконання.Фотогалерея тротуарної плитки включає в себе більше п'ятдесяти найменувань продукції. Представлена на фото красива тротуарна плитка імітує 18 колірних відтінків, серед яких червоний граніт, сірий і темно-коричневий мармур, а також бурштиновый камінь та інші. Самий вимогливий покупець зможе підібрати будь-який різновид нашої продукції, яка довгі роки буде радувати око не тільки дітей, але й онуків.

            У галереї сайту представлені фото дворів, викладених тротуарною плиткою нашого виробництва. Звертають на себе увагу витонченість ліній та вишуканість дизайну. Фото укладеної тротуарної плитки охоплюють широке розмаїття видів продукції, товщина плитки варіюється від 30 до 80 мм. Також в асортименті є бетонні сходинки, стилізовані під темно-коричневий мармур і безліч інших різновидів продукції компанії.

            У галереї сайту представлені готові кришки на паркани та стовпи. Кришки представлені в широкому асортименті, мають різні розміри та колірну гамму. Мінімальний розмір кришок на паркани становить 180х180 мм, максимальний — 650х650 мм. За бажанням замовника можливе виготовлення кришок будь-якого розміру.

            Вся представлена у галереї продукція відповідає найвищим стандартам якості. Це обумовлено особливою, інноваційною технологією виробництва, розробленої та впровадженої фахівцями компанії ТОВ ВIЛЕС. Така технологія дозволяє отримувати вироби, що перевершують за своїми характеристиками стандартні зразки. Вартість нашої продукції відноситься до середнього та високого цінового сегменту, однак це саме той випадок, коли за якість варто платити більше. Термін служби нашої продукції в середньому в 2-3 рази довше в порівнянні з іншими сучасними ринковими зразками. Наша компанія дає гарантію тривалості експлуатації своїх виробів 30 років. До того ж у галереї представлені зразки різного колірного виконання, що значно розширює можливість вибору.

            Галерея нашого сайту постійно поповнюється новими одиницями продукції. Наші вироби відрізняються міцністю, екологічністю, простотою установки. Асортимент компанії постійно розширюється, незмінним залишається тільки висока якість виробів.

  • На сторінці:
    Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)