Накриття на стовпи огорож

Накриття на стовпи огорож

Бетонні кришки на стовпи - невеликий, але важливий елемент огорожі

 

Займаючись благоустроєм території, необхідно продумати все до найменших дрібниць, щоб ділянка виглядала завершеним дизайнерським об'єктом. Важливе місце тут займає огородження ділянки, яке захищає Ваші володіння від зазіхань і сторонніх поглядів.
Будь-яка огорожу буде виглядати краще і багатше, якщо встановити спеціальні кришки на стовпи забору. Це невелика, але важлива деталь потрібна як для декорації, так і для захисту Вашого огорожі.

 

 

Кришки на стовпи - в чому їх переваги

  1. Ковпак на стовп забору виконує, перш за все, протекційну функцію. Незалежно від того, з якого матеріалу виконаний Ваш паркан, кришка допоможе захистити його від згубного впливу дощу і снігу. Бетонний ковпак запобігатиме потраплянню води на забірний стовп, що безсумнівно продовжить термін його служби.
  2. Ще одна важлива функція цього елемента - естетична. Паркан - це своєрідна візитна картка Вашої ділянки, по ньому часто судять про характер домовласника. Кришки на стовпи забору допоможуть поліпшити дизайн Вашого огорожі, додадуть йому більш красивий і солідний вигляд.
  3. Установка кришок на стовпи забору позбавить Вас від необхідності частої реставрації або заміни огорожі навколо Вашого будинку. Тим самим цей недорогий, але корисний елемент допоможе заощадити Ваші кошти.

     Компанія ТОВ «ВІЛЄС» пропонує Вам купити кришки на стовпи забору бетонні різної форми, розміру і стилю. Ми допоможемо зробити Ваш паркан оригінальним і міцним!