Оплата і Доставка

Замовлення і терміни.

    Так як асортимент продукції дуже великий і широка кольорова гамма, основна маса продукції виробляється під замовлення. Як би ми не хотіли швидше задовольнити наших клієнтів, Ви повинні знати, що термін дозрівання бетону до марочної міцності - 28 днів при температурі 20 С, а за перші 7 днів бетон набирає тільки 70% своєї міцності. Тому, як би ми не хотіли, ми не зможемо відвантажити Ваше замовлення раніше, ніж через 7 днів після відливу останнього виробу в замовленні в теплу пору року, і не мене, ніж через 14 днів в прохолодний час, інакше замовлені Вами вироби до Вас в якісному вигляді просто не доїдуть. Додайте при цьому тиждень - другий на виробництво (в залежності від розміру замовлення) - от і виходить від двох до чотирьох тижнів з моменту замовлення до відправки в залежності від розміру замовлення і пори року.

Оплата і доставка.

Доставка.

    При бажанні, Ви маєте можливість забрати продукцію самовивозом. Але, якщо живете Ви далеко, ми можемо організувати Вам доставку в будь-яку точку України. При організації доставки ми повинні враховувати, що продукція наша надзвичайно важка, в зв'язку з чим доставка традиційними перевізниками (тієї ж Нової поштою) обійдеться дуже дорого. Тому, ми можемо запропонувати наступні варіанти доставки:

  1. Логістична компанія «Делівері». Має сенс при невеликих замовленнях вагою до 400 кг. Оплачується покупцем безпосередньо перевізнику при отриманні вантажу. Вартість страховки входить у вартість доставки.
  2. Логістична компанія «Рабен Україна». Має сенс при замовленні від 400 кг до 3000 кг. Так як ця компанія не працює з приватними особами, доставка оплачується нам безпосередньо перед відправкою вантажу. Вартість страховки входить у вартість доставки.
  3. Найманий транспорт (окрема машина на 1-2 замовлення). Має сенс при замовленні вагою більше 3-х тонн. Оплата доставки обговорюється окремо. Вартість страховки не входить у вартість доставки.

У будь-якому випадку наші менеджери, коли замовлення буде готово, зв'яжуться з Вами і обговорять усі нюанси з доставки Вашого замовлення.

Оплата.

Продукція запускається у виробництво тільки після наявності передоплати 100%.

Продукція виробляється під замовлення, тому обміну і поверненню не підлягає.