Декоративна бруківка

Декоративна бруківка

Ми пропонуємо широкий асортимент і гарантуємо якість тротуарної плитки

 

ТОВ "ВІЛЄС" є провідним виробником в Україні високоякісної будівельної продукції. У магазині тротуарної плитки підберете тільки кращі зразки з бездоганними показниками споживчих властивостей.

Тротуарна плитка - де використовуються і чому так популярна

    Облагородити громадську територію і власні володіння легко з продукцією компанії "ВІЛЄС". Тепер створити унікальний функціональний ландшафет, який має оригінальну стилістику, буде просто з плиткою бетонною тротуарною різної товщини: 30мм, 40-45мм и 60-80мм.

    Виготовлена на нашому виробництві тротуарна плитка 2016 році стала лідером серед матеріалів для облаштування доріжок, оформлення прибудинкових майданчиків, стоянок та інших територій.

Хороша тротуарна плитка від "ВІЛЄС" має ряд важливих характеристик:

  • У складі лише натуральні, екологічно безпечні компоненти;

  • Практичність, міцність;

  • Довговічність троутарної плитки, бруківки;

  • Неймовірна палітра - кожен покупець підбере відповідний до загальної стилістики колір.

 

Виготовлення та доставка в короткі терміни

Звертаємо Вашу увагу, що кожна виготовлена партія продукції проходить суворий технологічний контроль і відповідає усім прийнятим стандартам якості.

    У розділі сайту Де купити? без зусиль знайдете інформацію, де придбати тротуарну плитку в регіонах України - на карті вказані точні адреси магазинів.

    Отримати детальну консультацію про вподобану продукцію, внести передоплату і оформити доставку наші покупці зможуть, скориставшись зручною навігацією сайту або звя'завшись з фахівцем компанії "ВІЛЄС" за допомогою одного з представлених телефонів.