Тротуарная плитка - Бордюри, Водостоки

Тротуарная плитка - Бордюри, Водостоки

Функціональне та практичне оформлення території Вашого будинку - водостоки і бордюри для тротуарних доріжок і майданчиків.

    При створенні доріжок або майданчиків на своїй ділянці для додаткового функціоналу і практичності важливо використовувати ще два елементи - бордюри і водостоки. Ці елементи мають своє цільове призначення - оформити територію біля Вашого будинку, як можна більш практично.

 

    Стоки для тротуарної плитки використовуються для відведення зайвої води і направляють її в потрібному напрямку. Це допоможе уникнути утворення калюж на тротуарах і майданчиках. Бордюр під тротуарну плитку на домашнії ділянці служить кордоном і роздільником між доріжкою, майданчиком і клумбами або іншими присадибними ділянками.

 

    Всі вироби зроблені з бетону високої якості, мають показники морозостійкості до 300 циклів, що в 2-3 рази перевищує показники інших продуктів на ринку. Вся продукція компанії ТОВ «ВІЛЄС» гарантовано прослужить Вам «вірою і правдою» протягом трьох десятиліть. Широка гамма кольорових рішень дозволить підібрати водостоки і бордюри, які ідеально доповнять загальну картину благоустрою території Вашого будинку.

 

Компанія не виробляє водостоки і бордюри для міського використання - тротуарів або площ з високим трафіком. Тільки для оформлення власного тихого райського куточка.