Бетонна тротуарна плитка, кришки на стовпи паркану, парапети та інші наші продукти постійно схильні до негативного впливу навколишнього середовища. Навіть незначна кількість вологи, ввібрана мікропорами, призводить до поступового руйнування матерілу. Продовжити термін служби виробів із бетону можливо, захистивши їх від намокання. Причина руйнування в тому, що вода при негативних температурах замерзає, збільшуючись при цьому в обсязі.

    Виникаючий тиск здатний зруйнувати навіть дуже міцний матеріал, особливо якщо цикли замерзання та відтавання повторюються багаторазово. Тому всі будівельні матеріали випробовують на морозостійкість, визначаючи максимальну кількість циклів, які вони здатні витримати без зміни властивостей і зовнішнього вигляду. Кевларобетон витримують більше 300 циклів заморожування, що вдвічі більше звичайного бетону. Термін служби можна ще більше продовжити, використовуючи для захисту від води гідрофобізатор.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що таке гідрофобізатор?


 
Це речовина з гідрофобними або водовідштовхувальними властивостями. Відомий гідрофобізатор Atlas Delfin випускається у вигляді емульсії і служить для захисту кам'яних, бетонних виробів з мікропористою структурою, неглазурованою кераміки. Він надає обробленій поверхні блиск, захищає від забруднення, опадів та інших атмосферних впливів.

Основні властивості 


    Atlas Delfin це готова до застосування безбарвна емульсія з густотою 1г/см, призначена для захисту конструкцій з бетону і каменю. Її не рекомендується розбавляти розчинниками або змішувати з будь-якими рідинами. Поводитися з нею потрібно обережно, уникаючи попадання в очі. Вона морозостійка, тому може бути використана як усередині, так і зовні. Засіб легко наноситься і утворює на поверхні бетону тонку водовідштовхувальну плівку. Відрізняється великою проникаючою здатністю та заповнює дрібні пори. 

Оброблені вироби стають менш слизькими, набувають легкого блиску, навіть старі деталі та облицювання стають свіжішими. Просочена гідрофобізатором підлогова або тротуарна плитка, бетонні ковпаки на парканних стовпах і парапети стають більш стійкими до забруднень. Вони значно краще витримують негативні температури, бо залишаються сухими навіть після зливи або танення снігу. Просочення не боїться вологості, не видаляється миючими засобами, витримує температурні коливання від -20°С до +80°С. 

Переваги використання 

  • Захист бетону від проникнення води в мікропори 
  • Створення на поверхні водовідштовхувальної плівки  
  • Стійкість до забруднення  
  • Анти-ковзаючі характеристики  
  • Підвищення морозостійкості  
  • Захист від конденсату та затримки вологи  
  • Запобігання розвитку шкідливих бактерій, грибків  
  • Підвищення естетичних якостей  

    Спосіб обробки

     

Перед нанесенням гідрофобизатора поверхню необхідно очистити від бруду і дати їй висохнути. Плями від жиру або воску видаляють за допомогою розчинників. Свіжоукладену плитку після затирання швів залишають на два тижні для затвердіння розчину. Плитку, парапети, кришки стовпів паркану миють за допомогою мокрої губки і дають просохнути протягом 1-2 днів.

 

Обробляти тротуарну плитку та інші конструкції з бетону рекомендується при температурі не нижче +5 ˚С і не вище 25 ˚С. Захисний засіб наноситься губкою або малярським пензлем. Для просочення поглиблених швів між плитками використовують тонкий пензлик. Пористі матеріали вбирають більше емульсії і вимагають повторної обробки через 30-40 хвилин. Експлуатувати тротуари або підлоги можна через 24 години після обробки.

Витрата на 1м²

    Витрата просочення залежить від щільності оброблюваного матеріалу, одного кілограма захисного просочення в середньому достатньо для обробки 15 м² бетону. Кевларобетон дуже щільний, тому витрата просочення буде нижчою за середню. Він трохи відрізняється в залежності від виду плитки та кількості швів на м². Можна купити бетонну плитку, парапети, ковпаки на цегляні стовпи паркану, заглушки на стовпи з бетону та інші вироби, замовивши їх захисне просочення з включенням вціну.